SPRAWDZANIE PRZED ZAKUPEM NIERUCHOMOŚI W HISZPANII

Z nami zakup NIERUCHOMOŚI W HISZPANII nie musi być dla Ciebie pułapką

Kupno NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII to istotna transakcja, wiążąca się ze znacznym obciążeniem finansowym. Co należy zrobić by przy zakupie NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII jak ograniczyć ryzyko prawne?

Jestem inżynierem budowlanym, posiadam uprawnienia budowlane polskie i hiszpańskie. Firma zajmuje się kompleksowym sprawdzeniem stanu technicznego i prawnego NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII przed jej zakupem. Współpracujemy z najlepszą kancelarią prawniczo-notarialną na Costa del Sol Gestoría Bocanegra w Marbella specjalizującą się w świadczeniu usług dla zagranicznych klientów. Korzystając z naszych usług masz 100% gwarancji, że zakupiona NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII jest pod względem prawnym bez zastrzeżeń. Uprawnienia budowlane polskie i hiszpańskie uprawniające mnie między innymi do oceny technicznej budynków.

Prześlij nam dane o NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII którą chcesz kupić , my ją sprawdzimy za darmo

SPRAWDZIMY NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII PRZED ZAKUPEM OD STRONY PRAWNEJ.

Co sprawdzamy

Kto jest właścicielem

Dowiemy się kto i od jak dawna jest właścicielem nieruchomości (jeśli jest to dla nas interesujące również kto był właścicielem wcześniej). Czy mieszkanie nie jest przedmiotem współwłasności. Jeżeli tak jest, to upewnić się musimy czy pozostali współwłaściciele wyrażają zgodę na sprzedaż mieszkania.
Prawa rzeczowe i służebności

Sprawdzamy ograniczenia praw rzeczowych, czyli użytkowania i służebności. Zdarza się przecież, że mieszkanie jest przekazywane rodzinie, ale z zastrzeżeniem, że darczyńca będzie miał prawo dożywotniego zamieszkania w tym lokalu. Takie i podobne roszczenia i prawa osobiste, np. prawo najmu, odkupu, pierwokupu, dożywocia, wynikające z umowy timesharingu prawo korzystania z pomieszczenia mieszkalnego w oznaczonym czasie w każdym roku, a także roszczenia o przeniesienie własności albo o ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego

Obciążenia hipoteczne

Istotną informacją jest istnienie obciążeń hipotecznych. Dowiemy, czy mieszkanie jest obciążone hipoteką, a jeżeli tak, to z jakiego tytułu i na jaką sumę. Jednak to, że mieszkanie ma obciążoną hipotekę nie wyklucza jej kupna czy sprzedaży.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *