SKĄD WIEDZIEĆ, CZY POTRZEBUJESZ CZYSZCZENIA SZAMBA W SWOIM DOMU.

ditch-gc3165e486_1280

Istnieje wiele znaków ostrzegawczych, że szambo musi zostać wyczyszczone lub odszlamione. Jeśli zauważyłeś jeden lub więcej z poniższych problemów, może być konieczne podjęcie działań.

1. NIEPRZYJEMNE ZAPACHY WYDOBYWAJĄCE SIĘ Z SZAMBA

Jeśli z domowego szamba wydobywają się słabe zapachy, jest to całkowicie normalne. Ale jeśli zapachy są silniejsze, może to oznaczać, że zbiornik jest pełny lub wystąpiła awaria systemu. Jak najszybciej zleć sprawdzenie zbiornika profesjonalistom, jeśli zapachy są silne.

2. ODPŁYWY ŚMIERDZĄ

Czy odpływy w twoim domu trochę śmierdzą? Drobne problemy z blokadą można łatwo naprawić. Napełnij zlew kuchenny lub łazienkowy gorącą wodą i dodaj sodę oczyszczoną i ocet. Wyjmij korek i pozwól, aby roztwór spłynął rurami. Spowoduje to usunięcie większości drobnych blokad. Unikaj używania silnych chemikaliów, takich jak wybielacz, ponieważ mogą one uszkodzić rury.

Jeśli nieprzyjemny zapach nie ustąpi, natychmiast wezwij fachowy serwis szamba.

3. ODPŁYWY SĄ POWOLNE LUB ZABLOKOWANE

Jeśli opróżnianie kanalizacji zajmuje dużo czasu lub w ogóle nie spływa, jest to pewny znak, że szambo wymaga oczyszczenia lub usunięcia mułu.

4. TOALETA JEST ZABLOKOWANA

Nikt nie lubi mieć zatkanej toalety. Kopia zapasowa kanalizacji może stać się bardzo brudna, bardzo szybko, zamieniając Twój dom w koszmarne zagrożenie biologiczne.

Jeśli wydaje się, że zatkana toaleta z czasem się pogarsza, rozwiązaniem może być profesjonalne pompowanie szamba.

5. SZAMBO NIE BYŁO POMPOWANE PRZEZ PONAD 3 LATA

Większość szamba należy czyścić i odmulać co najmniej raz na 3 lata. Zapewni to nie tylko prawidłowe działanie zbiornika, ale także przedłuży żywotność szamba. Regularne serwisowanie może również pomóc w uniknięciu kosztownych napraw i wymian hydraulicznych.

Do kogo zadzwonisz? Pogromcy osadów!

Działamy w branży szamba od dziesięcioleci. Zapewniamy szybkie i sprawne usługi szamba do regionalnej. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, dlaczego nasze czyszczenie szamba jest wiodącą usługą w okolicy.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *